Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Opolska Karta Rodziny i Seniora

Gmina Dobrzeń Wielki jest jednym z partnerów samorządu województwa opolskiego w programie regionalnym Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Zgodnie z zapisami Regulaminu, z karty będą mogły korzystać rodziny z co najmniej dwójką dzieci oraz seniorzy powyżej 65 roku życia. Karta uprawnia mieszkańców województwa oraz gmin biorących udział w programie do zniżek i ulg oferowanych przez wybrane instytucje regionalne i gminne, a także przez partnerów czyli podmioty prywatne, które zadeklarowały wolę współpracy. Zachęcamy podmioty prywatne z terenu gminy Dobrzeń Wielki do włączenia się w inicjatywę oraz składania swoich ofert w zakresie proponowania ulg, zniżek oraz rabatów.
 
Wniosek o wydanie karty można pobrać i złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki, w gmachu Urzędu Marszałkowskiego (punkt obsługi klienta - parter, ul. Piastowska 14) lub wnioski można pobrać ze strony www.bip.dobrzenwielki.plwww.ssd.opolskie.pl.
 
Warunkiem otrzymania Karty jest zamieszkanie osób ubiegających się o Kartę na terenie województwa opolskiego. Szczegółowe informacje o Karcie dostępne w poniżej załączonych dokumentach oraz na stronie http://ssd.opolskie.pl/page/114,opolska-karta-rodzinyseniora.html

                                                                            


Pliki do pobrania:
PDFUchwała nr XXXVII.360.2014.pdf
PDFRegulamin Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.pdf
PDFZał.-2-Wzór-wniosku.pdf
PDFdeklaracja dla przedsiębiorców i instytucji kultury.pdf
PDFwzór Karty.pdf

 

 

 

 

 

Wersja XML